• Logopedia

• Logopedia to nie tylko intensywne zajęcia poprawiające wymowę i korygujące wady wymowy. To przede wszystkim zabawa mową. Zajęcia przed lustrem, wygłupianie się i robienie śmiesznych min, sprawia wiele radości dzieciom i logopedzie. Terapia nie musi być terapią, a świetną zabawą. Zajęcia prowadzone w Naszej szkole odbywają się w nowym, doposażonym gabinecie. Dzięki współpracy z biblioteką szkolną, dzieci mają dostęp do innowacyjnych i ciekawych książeczek ćwiczeniowych. Program zajęć oparty jest o indywidualne potrzeby uczniów, a metody pracy dostosowane są do potrzeb każdego dziecka. Serdecznie zachęcam rodziców do codziennych zabaw z dziećmi. Każda forma zabawy, w której dziecko mówi, rozwija jego zasób słownictwa i usprawnia pracę buzi.