Odpłatność za obiady w listopadzie wynosi 66,50 .

Dzieci otrzymały kartki z wyliczeniem płatności.

Prosimy o terminowe wpłaty.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za obiady w październiku płacimy 66,50 .

Każde dziecko, które korzysta ze stołówki szkolnej otrzymało kartkę z informacją o kwocie, jaką należy zapłacić za obiad.

Płatność do 10 -go października.

Stołówka szkolna zaczyna funkcjonować od 06.09.2021r.

Za obiady w miesiącu wrześniu płacimy 66,50 .

Płatność do 10 -go września.

Dyrektor szkoły prosi o bezwzględne przestrzeganie terminów płatności.

Podstawą odpisów jest zgłoszenie nieobecności dziecka u intendenta lub w sekretariacie szkoły. Opłata jest odpisywana od następnego dnia po zgłoszeniu.

Odpłatność za obiady w miesiącu czerwcu wynosi 52,50zł. Dzieci z klasy VIII które wyjechały z wychowawcą będą miały odliczone te dni i otrzymają karteczki z odpłatnością.

Klasy IV, V, VIa za obiady w miesiącu maj płacą -14,00 zł

Klasy VI b, VII, VIII za obiady w miesiącu maj płacą- 17,50zł

Dzieci klas I-III jedzacą obiady otrzymały dzisiaj  kwitki z kwotą do zapłaty. Odpłatność za obiady w tym miesiącu dla klas I-III wynosi 17 dni x 3,50 zł=59,50zł

Dzieci które wróciły do szkoły (nauka stacjonarna) kl. Ia i kl.II w miesiącu kwietniu za obiady płacą 17,50 zł .Płatne do 28.04.2021r.

Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych i szkolnych proszeni są o niedokonywanie wpłat za żywienie .

W przypadku kiedy sytuacja ulegnie zmianie rodzice o płatnościach zostaną powiadomieni przez intendenta.

Czekamy do momentu wyjaśnienia sytuacji związanej z powrotem dzieci do oddziałów.

Kwota za obiady w miesiącu marcu wynosi 80,50 zł

Dzieci, które były nieobecne w lutym i zgłoszone dostaną karteczki z kwotą pomniejszoną o odpisy.

Odpłatność za obiady w miesiącu lutym wynosi 70,00zł.

Przypominamy o terminowości wpłat - do 10.02.2021r.

W związku z powrotem dzieci kl.1-3 do szkoły od 18.01.2021r. zostaje

przywrócone działanie stołówki szkolnej .Obiady będą wydawane od

18.01.Odpłatność za obiady wyniesie w styczniu 35,00zł. Prosimy o

dokonanie wpłat od 18.01 - 22.01.2021r.

Dyrektor SP w Miłobądzu informuje, że z dniem 01.01.2021r. ulegnie

zwiększeniu stawka żywieniowa

- w odziałach przedszkolnych z 4,50 zł na 5,00 zł

- w szkole (za obiady) z 3,00zł na 3,50 zł.

Odpłatność za obiady w miesiącu listopadzie dla klas I-III wynosi 15zł. Płatne do 10 listopada.

W miesiącu październiku za obiady w stołówce szkolnej płacimy 63,00zł. Proszę przelewać na konto kwotę właściwą czyli taką jaka jest podana.Termin wpłat do 10- go.
         W przypadku odpisów za nieobecność dziecka  ( zgłoszoną u intendenta) we wrześniu, rozdane zostały dzieciom wyliczenia.

Obiady w szkole wydawane będą od dnia 07.09.20r. Aby zapisać dziecko na obiady należy wypełnić deklarację.

Herbata do śniadania w stołówce szkolnej nie będzie przygotowywana (do odwołania).

Miesięczny koszt obiadu będzie podawany na początku każdego miesiąca na stronie internetowej szkoły.

W związku z panującą pandemią prosimy rodziców, aby wpłat za obiady dokonywać drogą elektroniczną (przelewem bankowym).Wzór przelewu podany poniżej.